Ankarakart İşlem Merkezleri Koronavirüs Sebebiyle Kapatıldı

EGO Genel Müdürlüğü Ankarakart İşlem Merkezinde görevli bir personelin Koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıkması üzerine önlem amacıyla Kart İşlem Merkezlerimiz geçici bir süre için hizmete kapatılmıştır.
EGO Genel Müdürlüğü ana hizmet binası, Kızılay, Akköprü, Dikimevi ve Beşevler olmak üzere 5 adet Ankarakart İşlem Merkezi bulunmaktadır. Halihazırda bu gişelerde toplam 16 personel görev yapmaktadır. Anılan noktalarda görevli tüm personele Koronavirüs testi yapılmış olup sonuçlar alınıncaya kadar hem çalışanlarımız hem de vatandaşlarımızın sağlığı açısından bu karar alınmıştır.
Yine tüm bu noktalarda düzenli olarak yapılmakta olan dezenfeksiyon işlemlerine hassasiyetle devam edilmektedir.
Bilindiği üzere Kart İşlem Merkezlerinde kişisel kart basımı, kişisel kart yenileme (kayıp-kırık vs.), kişiselleşmiş kartların vize işlemleri ve kartların bakiye aktarım işlemleri yapılmaktadır. Vatandaşlarımız, bakiye aktarımı dışında, “Başkent Mobil ve EGO CEP’te” üzerinden bakiye yükleme; diğer tüm iş ve işlemleri online olarak “www.ankarakart.com.tr” adresinden yapabilmektedirler. Ayrıca, gişe ve kiosklar, eskiden olduğu gibi öğrenci abonman işlemleri ve kart dolum hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*