Genel Başkan Çalışkan TÜRASAŞ Genel Müdürü Yazar’ı Ziyaret Etti

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Kenan Çalışkan ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldırım, TÜRASAŞ Genel Müdürü Mustafa Metin Yazar’ı ziyaret etti.
Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Kenan Çalışkan ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldırım, TCDD’ye bağlı TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ birleştirilmesiyle kurulan Türkiye Raylı Sistem Araçları Anonim Şirketi TÜRASAŞ’ın Genel Müdürü Mustafa Metin Yazar’ı ziyaret etti. Ziyarette TÜRASAŞ Genel Müdür Yardımcısı İrfan İpşir de hazır bulundu.
Genel Başkan Çalışkan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız tarafından geçtiğimiz günlerde TÜRASAŞ Genel Müdürlüğüne atanan Sayın Mustafa Metin Yazar’a, yeni görevinin hayırlı olması temennisiyle nezaket ziyaretinde bulunduk ve başarılar diledik.
Ziyarette ayrıca, Sayın Genel Müdürümüzle ve Genel Müdür Yardımcımızla, TCDD bağlı ortaklıklarının birleştirilmesi ve geçiş sürecinde personel açısından hak kaybı ve mağduriyet yaşanmaması için istişarelerde bulunduk.
Genel Müdürümüz de bize, yeni oluşturulacak organizasyon yapısı ve işleyiş hakkında bilgiler verdi ve bu konuda görüş alışverişinde bulunduk.
Değerli Kurum Yöneticileri ile birlikte, önümüzdeki yapılanma sürecini, Personel ve Yöneticiler açısından sıkıntısız ve sağlıklı bir şekilde geçireciğimize inanıyorum. Sayın Genel Müdürümüze, gösterdikleri nezaket ve misafirperverliği ve bilgilendirmeleri için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*