Tam O An Fotoğraf Yarışması Kovid-19 Nedeniyle İptal Edildi

“Tam O An 1. Uluslararası Doğu Ekspresi Fotoğraf Yarışması” pandemi tedbirleri kapsamında tren seferlerinin durdurulmuş olması nedeniyle iptal edilmiştir.
TFSF’den yapılan açıklama şöyledir: “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı himayelerinde, TCDD Taşımacılık AŞ ev sahipliğinde, AFSAD ve HOSS Ajans yürütücülüğünde yapılacak olan “Tam O An 1. Uluslararası Doğu Ekspresi Fotoğraf Yarışması” için Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) hizmet ve onay işlemleri tamamlanmış ve 09 Mart 2020 tarihinde başvurular başlamıştır.
Covid-19 nedeniyle pandemi ilan edilmesi üzerine yarışma konusunda bahsi geçen güzergâhta tren seferlerinin durmuş olması sebebiyle, yarışma katılımcılarının fotoğraf çekme şansı kalmamış ayrıca bu konuda da benzer sitemleri katılımcıların geri dönüşlerinden almış bulunmaktayız.
Bu nedenle, söz konusu Fotoğraf Yarışmasının konusunun temelini oluşturan tren seferlerinin durmuş olması nedeniyle fotoğraf çekme imkânı olmayan yarışma katılımcıları göz önünde bulundurularak yarışma iptal edilmiştir.
Yarışmaya katılım gösteren kişilerin fotoğrafları ve verileri, etik ve telif kuralları gereği TFSF Onaylı Yarışmalar sisteminden silinecek ve kendilerine bilgilendirme yapılacaktır.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*