Prefabrik Şantiyeler Kuruluma Hazır Yapıları İle Sizlere Destek Oluyor

Taşınabilme özelliği ile gönülleri fetheden prefabrik şantiyeler, hızlı bir şekilde kurulum yapılabilme özelliği ile acil ihtiyaçlarınızda sizlere 7/24 hizmet veriyor. Prefabrik şantiyeler, sunmuş olduğu fayda ve avantajlar nedeni ile inşaat firmalarının en çok talep ettiği yapı modelleri arasındadır. Uygun fiyatları ile kurum ve kuruluşların maliyetlerinin korunmasına destek olan prefabrik şantiyeler, istenilen her boy inşa edilebilir. Yapımında kullanılan 1.kalite malzemeler, prefabrik şantiyelerin daha uzun ömürlü olmasını sağlarken, maliyet bakımından da diğer tüm yapılardan oldukça farklıdır. Şantiyeler, inşaat sürecinde çalışan personellerin iş süreci boyunca konakladığı ve tüm ihtiyaçlarını giderdiği bir yerdir. Bu nedenle personeller için mutlaka bir prefabrik şantiye kurulması gerekir. Aynı zamanda şantiyelere inşaat süreci boyunca ihtiyaç olmasından dolayı, farklı lokasyonlarda yapılan inşaat noktalarına şantiye kurulması şarttır. Prefabrik sektörünün en önemli özelliklerinden bir tanesi farklı lokasyona taşınabilmesidir. Kolay kurulup, sökülebilen prefabrik şantiyeler farklı alanlara kurularak kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Sürekli aynı noktada stabil kalmayan ve farklı noktalarda yeni bir şantiyeye ihtiyaç duymadan uzun yıllar şantiyenizi kullanabilirsiniz.

Prefabrik şantiyelerin üretimler özel üretim tesisleri ve donanımlı ekipmanlar aracılığı ile oluşturulur. Üretim sürecinde insan gücünden %70 daha az yararlanan prefabrik sektörü, teknolojinin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanıyor. Prefabrik şantiyeler, kaliteli yapı tasarımları ile 10 yıldan daha uzun bir kullanım sağlar. Yangın, deprem ve benzeri gibi risklere karşı koruma sağlayan prefabrik şantiyeler, Türkiye’nin her noktasında kullanıma uygun bir yapı modelidir. Sizler de personel sayınıza uygun şantiye seçeneklerinden yararlanarak yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Şantiye Modelleri Her İhtiyaca Uygun

Farklı lokasyonlardaki yapı projelerinde kişi ve kurumlara birçok alanda kolaylık sağlayan prefabrik şantiyeler, birçok farklı yapı seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Özellikle yoğun iş temposunda görevini sürdüren inşaat personellerinin dinlenebilmesine imkan tanıyan prefabrik şantiyeler, istenilen her modelde üretilip inşa edilebilmesinden dolayı kullanışlı bir yapı modelidir. Prefabrik şantiyelerin üretim sürecinde, sizlerin de desteği olmasından dolayı proje aşamasında eklemek istediğiniz özel alanlar var ise ekletebilirsiniz. Şantiye denildiği an akla ilk gelen noktalardan bir tanesi yatakhanelerdir. Personel sayınıza uygun olan prefabrik şantiyenizin içerisine dilediğiniz büyüklükte bir yatakhane ekletebilirsiniz. Dilerseniz personellerinizin gün içerisinde dinlenebilmelerine imkan tanıyan bir dinlenme odası da yaptırabilirsiniz. Her yönü ile personellere ekstra konfor sağlayan prefabrik şantiyeler, zorlu çalışma şartlarında kendilerini evinde hissetmelerine imkan sağlıyor. Geniş ve büyük yapılı bir prefabrik şantiye modeli yaptırmak isterseniz çift katlı olan şantiye seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz. İleride personel sayınızın artacağını göz önüne alarak ihtiyacınız olan yapıyı yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Güvenlik Kulübeleri Sağlam Yapısı İle Türkiye’nin Her Noktasında

Güvenlik kulübeleri hemen hemen tüm sektörlerin ihtiyaçları arasında yer alıyor. Başta kurum ve kuruluş ihtiyacı olmak üzere; güvenliğin tam olarak sağlanabilmesi için müstakil evlerde de güvenlik kulübeleri kullanılıyor. Kurulum yapılan alana ayrı bir modernlik katan prefabrik güvenlik kulübelerine her alanda rastlamak mümkündür. Kolay ve pratik kurulumları ile park ve bahçelerde, yeni yapılacak olan konutlarda, belediye binalarında, hastanelerde, askeriye alanlarında ve rezidans gibi noktalarda güvenlik kulübeleri kullanılıyor. Artan maliyetler, farklı yapı sektörlerinin gelişimine katkı sağlayan prefabrik sektörünün satış rekoru kırmasına neden oldu. Prefabrik güvenlik kulübesi, 52 farklı model çeşidi ile herkese hitap etmeyi başarıyor.

Prefabrik güvenlik kulübeleri, yenilenen özellikleri ve teknolojiye olan uyumu ile kullanıcıların isteğine göre ayarlanıyor. Güvenlik kulübe modelleri arasında en çok talep gören ve kullanışlı olan modeller arasında amortisörlü cam kepenk en çok tercih edilen modeldir. Yaz ve kış aylarında geniş görüş alanı sunan, güneşi %90 oranında engelleyen prefabrik güvenlik kulübeleri, en dar alanlarda dahi kullanılabilecek şekilde üretiliyor. Sizler de bütçenize ve ihtiyacınıza göre güvenlik kulübesi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Güvenlik Kulübesi Prefabrik Sektöründe

Prefabrik güvenlik kulübesi uygun fiyat perspektifi ile bütçenize avantaj sağlar. Uygun fiyat avantajları ile bütçenize olumlu yönde katkı sağlayan güvenlik kulübeleri ile ilgili merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz her konuyu satış ofislerinde öğrenerek talep ettiğiniz yapıyı yaptırabilirsiniz. Birbirinden modern seçenekleri ile herkese hitap eden prefabrik güvenlik kulübesini her noktaya yaptırabilirsiniz.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*