Özel Söz ve Kız İsteme Çikolata Modelleri

Ankara Kız isteme cikolatası

Özel Söz ve Kız İsteme Çikolata Modelleri

Yaşamın vazgeçilmez duygusu olan aşkla tanıştığınızda, artık onsuz yapamayacak hale gelir ve biran önce evlenmeyi düşünürsünüz. Kimi zaman dünyadaki her şeyden ve herkesten daha değerli olarak başınıza taç ettiğiniz sevdiğiniz için evlilik teklifinden diğer tüm aşamalara kadar her bir şeyin özel ve güzel olmasını istersiniz. İşte böyle özel günler ve mutlu anlar için aileniz ile birlikte özel söz ve kız isteme çikolata modelleri arasından seçiminizi yaparak, bu mutlu gününüzü unutulmaz zaman dilimine çevirebilirsiniz.

Kız İsteme Çikolatası

Birbirini seven gençlerin evlilik teklifini kendi aralarında yapmasının ardından, sıra aileleri ile tanışıp, onların onaylarını almaya ve gelenek göreneklerimize uygun şekilde kız isteme merasimine gelir. Kız isteme erkek tarafının kıs tarafına evlilik yolundaki ciddiyetini kanıtlaması adına, heyecan verici ve bir o kadar da stresli bir süreçtir. Türk gelenek ve göreneklerinde, kız isteme sırasında yapılması gereken bazı davranış ve sorumluluklar vardır. Bu adetleri yerine getirmek neredeyse farz mahiyetindedir. Bunların en önemlisi; damat tarafının kız istemeye giderken eli boş gitmemesi ve tatlı yiyip tatlı konuşalım sözünün altını çizercesine, yanında getirmiş olduğu kız isteme çikolatası ile gelmesidir.

İsteme Çikolatası

Kız isteme için tüm hazırlıkların tamamlanmasının ardından, bu önemli günün olmazsa olmazı isteme çikolatası alınması gerekir. Kız isteme çikolataları artık çok farklı alternatifler ve şık tasarımlar ile beğeninize sunulmaktadır. Çikolatanın sunumunda kullanılacak olan tepsisi hazır olarak satılan kız isteme çikolatalarında, kendi zevkinizi yansıtan modeli tercih ederek, bu mutlu gününüzü daha özel hale getirebilirsiniz.

Kız isteme çikolatalarında daha şık ve özel tasarımlar tercih edilmesinden dolayı, koleksiyon çikolatalardan tercih edilebildiği gibi, nişan çikolatası adı altında satılan ve yine özel tepsisi ile tercih edebileceğiniz daha ağır ve geleneksel ürünler arasından da kendi zevkinize göre seçimler yapmanız mümkündür.

Kız isteme sırasında zaten kafası karışık olan ve çikolata seçme konusunda ayıracak zaman bulamayanlar için ise, Premium çikolatalar önerilmektedir. Premium çikolatanın üstün damak lezzeti ve gayet elit bir tasarıma sahip olması ile, bu tip çikolatalar kız isteme sürecinde beklemeye tahammül edemeyenler için, kurtarıcı olarak tercih ediliyor.

Kız isteme çikolatası isimli olarak tercih edenler son yıllarda daha da artmaya başladı. Çikolataların üzerine yazılan notlar ile, bu mutlu günde yüzlerde tebessüm oluşturacak hatıralar zihinlere kazınıyor. ‘’Allah’ın emri ile kızınızı istemeye geldik’’  gibi çikolataların üzerine yazılan cümleden tutun da, damat ve gelin adayının isminden oluşan kız isteme çikolatalarına olan talep oldukça fazla.

Kız isteme merasimini daha tatlı ve kişiye özel hale getiren  kız isteme çikolatası üzerine, gelin ve damat isminin yazılmasının yanı sıra, bu özel günün tarihini de yazdırmanız mümkündür.

Söz ve Kız İsteme Tepsisi

Elbette kız isteme sırasında en çok dikkat edilen şeylerden bir de elbette isteme tepsisinin şık olmasıdır. Kız isteme tepsisi nasıl olması diye merak edenler bu konuda internet üzerinden araştırma yaparak fikir edinmeye çalışırlar. Kimi zaman çiftlerin birbirine olan aşkını sembol etmek adına, kalp figürlü olanları tercih edilirken, son yıllarda altın varaklı, aynalı, gümüş olanları tercih edilmektedir.

Söz Çikolatası

Birlikte yaşama devam etmek adına, hem ellerini hem de ailelerini bir araya getirdikleri kız isteme gününde söz kesilerek bir ömür boyu birlikte olmanın ilk adımını atan çiftler, bu özel günlerinde söz çikolatası ile misafirlerin ağızlarını tatlandırmaktadır. Hayalini kurdukları muhteşem düğün öncesinde, aileler arasında yapılan söz sırasında, davetliler için kendi isimlerinin yazılı olduğu özel tasarım söz ve kız isteme çikolata modelleri arasından tercih ederek ikram etmektedirler.

Her bütçeye uygun olarak hazırlanan kız isteme çikolatası ile hayallerinizdeki lezzeti görsel şölene çevirmeniz çok kolay. Kendi bütçenize ve zevkinize uygun kız isteme ve söz çikolataları arasından seçiminizi yaparak, sitemizde yer alan avantajları ve alternatifleri inceleyebilir, dilediğiniz kız isteme çikolatası ürününü anında belirleyebilirsiniz. Lezzeti ile olduğu gibi kalitesi ile de hem size hem misafirlerinize parmak ısırtan kız isteme çikolatası ürünleri arasından, dilediğinizi hemen sepetinize ekleyerek güvenli alışveriş ve ücretsiz kargo rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Evliliğe giden ilk adımınızda kız isteme çikolataları ile lezzeti keyif ve ağız tadını bir arada yaşayabilirsiniz.

Kişiye özel söz çikolataları arıyorsanız www.dorebonbon.com bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*