Ankara’da Gidilebilecek En İyi 6 Yabancı Dil Kursu

Yabancı dil artık yeni yüzyılda vazgeçilmez diller arasındadır. Mesela tüm dünyada kullanılan ortak dil olan İngilizce artık anadilimiz kadar önem kazanmış, işe alımlarda elenme nedeni bile olabilmektedir. Tüketici Kalite Ödülü Alan Amerikan Kültür Derneği

Amerikan Kültür Derneği Mesleğinin en eski kuruluşları arasındadır. 100 yıldır kurulu olan bu şirket Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Ankara kursları arasında da kendisini göstermektedir. Türkiye’nin ve Dünyanın en yaygın dil okulları arasında olan Amerikan Kültür Derneği Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazan ilk ve tek yabancı dil kursudur. Yabancı Eğitim kadrosu ile hizmet vermekte olan bu kuruluş iyi eğitilmiş eğitimci kadrosu ile sizlere hizmet sunmaktadırlar.

Beş Yaşında Çocuklarınızda Tad Dil Kursu ile Yabancı Dil Öğrenebilir

Ankara yabancı dil kursu aradığınızda Tad Dil kursu, Türk Amerikan Derneği tarafından 1951 yılında kurulmuş olup uzman ve profesyonel eğitimci kadrosu ile Ankara kursları yabancı dil eğitimi olarak hizmet vermektedir. Sadece yetişkin dil kursları değil aynı zamanda beş yaşından itibaren tüm çocuklar ve gençler içinde yabancı dil eğitimi hizmeti vermekte olan Tad Dil kursları, Çalışma hayatınızda da size yön vermek için İş İngilizcesi adı altında kurslar açmaktadırlar. Kavaklıdere’de bulunan Tad dil kursu her çeşit ve isteğe göre sizi yönlendirmekte ve yardımcı olmaktadır. Bildiklerinizi Unutun Harvard Dil Kursu ile Yeniden Başlayın

Ankara yabancı dil kursu olan bir başka kuruluşta Kızılay Harvard dil kursudur. Genellikle İngilizce eğitim üzerine eğilmekte olan dil kursları Kızılay Harvard dil kursunda da aynı yönde ilerlemektedir. Harvard dil kursu diğer kurslardan eğitim olarak ayrılmaktadır. Genellikle kurslarda yapılan Türkçe kullanmayın, Türkçe düşünmeyin kendinizi sadece yabancı dil konuşuyormuş gibi düşünerek eğitiniz ilkesini yok ederek, Türkçe dilinden alıntılarla eğitim vermektedirler. Tüm bildiklerinizi unutarak yeniden bir anlayış ile size Yabancı dil eğitimi vermektedir.

Kişisel Talepleriniz Oxford Street İçin Önemlidir

Ankara Yabancı dil kursu olan bir başka kuruluş Oxford Street dil okulu sadece İngilizce değil birçok yabancı dil kurslarında da faaliyet göstermektedir. Sizin talepleriniz doğrultusunda oluşturulan özel amaçlı dil kursları ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadırlar. Asıl merkezleri İstanbul olan bu kuruluşun sadece Franchise olarak Ankara’da hizmeti mevcuttur. Sadece kurs olarak değil kişisel özel kursları olarak da hizmet vermekte olan bu kuruluş daima öğrenmek ve öğretmeye dayalı bir eğitim anlayışı ile Ankara’da en iyi yabancı dil hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Sınıflara Bağlı Kalmayan Wall Street Okulu

Wall Street dil okulu Türkiye’de 2001 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin başka illerinde olduğu gibi Ankara kursu olarak yabancı dil eğitimi vermektedir. Wall Street eğitim anlayışı genel bir sınıf anlayışı ile değil tamamen bireysel düzeye göre hizmet vermektedir. Yapılan başlangıç sınavı ile sizlerin seviyesi belirlenir ve sizin seviyenize göre bir ders planı çıkartılmaktadır. Haftalık yapılan incelemede tamamen alanında iyi olan yabancı hocalarınız ile durumunuz değerlendirilir ve her sınavda seviyelerinizi tekrardan belirlenir. Birçok sosyal kulüpleri de olan bu okul sizleri sınıflara bağlı kalmadan hemen her yerde ve etkinlikte dil öğrenmeye teşvik etmektedir.

İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca kursları sunan Kızılay Amerikan Life

Kızılay Amerikan Life dil okulları adından da anlaşılacağı gibi sadece Ankara’da hizmet vermektedir. İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca alanında hizmet veren bu kuruluş, birçok alanda ve günlük yaşantınızda gerekli olan eğitimi size sunmaktadır. İş yeri için mi istiyorsunuz yoksa okul için mi? Amacınız rutin günlük zaman da kullanmak için mi seyahat mi gibi bir sürü alternatifi olup ona göre sizi yönlendirmektedir. Kişisel gelişim seminerleri ile sizlerin dil alanında daha fazla kendinizi geliştirmenizi sağlamaktadır. Çocuklar için ayrı yetişkinler için ayrı programları olan ve onların anlama seviyelerine göre belirlenen eğitim anlayışı ile daima ufkunuzu açmakta yabancı dil öğrenmenin zorluğunu ortadan kaldırmaktadır. Ankara’da yabancı dil kursu olarak sizlere altı alternatif sunuldu. Hepsi alanlarında iyi eğitim kuruluşları olmakla birlikte daima kişisel taleplere önem vermektedirler. İstediğiniz alternatiften başlayabilir, taleplerinize göre dil öğrenmenize yön verebilirsiniz.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*