League of Legends Rekabetçi Güç Sıralaması

 

Hangi takımların zirvede olduğunu kontrol edin

League of Legends 2022 Spring Split, dünya çapındaki takımlar League of Legends Şampiyonası serisinin galibi olmak için yarışırken tam olarak yürürlüktedir. Bu rekabetçi League of Legends sezonu, dünya çapındaki takımlar zirvede olmak için yarışırken iniş ve çıkışlarla doludur.

Her takımın nasıl adil olduğunu görmek için, güç sıralamaları oluşturulur; Bu güç sıralamaları, hangi takımların iyi performans gösterdiğini ve hangi takımların oyunlarını hızlandırmaları gerektiğini gösterir. Turnuvalar ve şampiyonalar League of Legends ve LoL hesaplarını etkileyebilir. Hiç şüphesiz Riot Games bu maçları izliyor, şampiyonların ne kadar iyi performans gösterdiğini ve hangilerinin yasaklandığını değerlendiriyor. Böylece, oyunu daha dengeli hale getirmek için uyarlamak. Bu yüzden Lig hesabınızda daha çeşitli şampiyonlarla oynamaya hazır olun.

İşte en son küresel League of Legends güç sıralaması. Onuncu noktadan başlayacağız ve aşağı doğru ilerleyeceğiz. Haydi başlayalım.

10. cesaret

DRX, Güney Koreli profesyonel bir e-spor organizasyonudur. Takım şu anda League of Legends LCK grubunda yarışıyor. DRX şu anda kaybetme serisinde. Damwon, T1 ve LCK çeyrek finalinde Freecs’e  kaybetti. Bu listede 10 numaraya düşmek zorunda kaldılar.

9. Weibo (SN Oyun)

Weibo, şu anda LPL’de yarışan Çinli profesyonel bir League of Legends takımıdır. Weibo, güç sıralamasında güçlü görünüyor. Ancak, JD Gaming’den bir kayıp geliyorlar. Şimdilik hala iyi bir noktadalar, ancak ilk 10’da kalmak istiyorlarsa daha fazla galibiyet almaları gerekecek.

8. Fnatik

Fnatic , Birleşik Krallık merkezli profesyonel bir e-spor organizasyonudur. Takım şu anda League of Legends Avrupa Şampiyonası’nda (LEC) yarışıyor. LEC playofflarının ilk turunda G2 Esports’u 5 serinin en iyisinde 3-1 yendiler. Bu kadar erken bir galibiyet almak, İngiltere merkezli takım için güçlü bir gösteri ve onları mükemmel bir noktaya getiriyor.

7. Damwon Oyun

Damwon Gaming, şu anda LCK’da yarışan Güney Koreli profesyonel bir League of Legends takımıdır. Çeyrek finalde Brion Blade’e karşı 3-0’lık  bir galibiyet alıyorlar ve bu da onları güç sıralamasında iyi bir noktaya getiriyor. Ancak, daha fazla maç kaybetmeye başlarlarsa düşebilecekleri için henüz güvende değiller. Daha iyi güç sıralamasına sahip takımlardan biri olan Gen.G’ye karşı yaklaşan bir maçları var.

6. En İyi Sporlar

Top Esports, şu anda LPL’de yarışan Çinli profesyonel bir League of Legends takımıdır. LPL’deki en güçlü takımlardan biri. LGD Gaming ve Rogue Warriors’a karşı çok ikna edici iki galibiyet alıyorlar ve onları bu listede üst sıralara yerleştiriyorlar. Bir sonraki oyunları,  Rare Atom’u ortadan kaldıran Bilibili Gaming’e karşı.

5. JD Oyun

JD Gaming, şu anda LPL’de yarışan Çinli profesyonel bir League of Legends takımıdır. Şu anda bölgelerindeki en iyi ikinci takım, Victory Five’ın hemen arkasındalar. Şimdi altı galibiyetlik bir serideler. En iyi üç serinin son 6’sında JD Gaming, rakiplerinin Victory Five’a karşı bile tek bir maç kazanmasına izin vermedi.

4. Royal Asla Pes Etmeyin (RNG)

RNG, şu anda LPL’de yarışan Çinli profesyonel bir League of Legends takımıdır. Şimdi LPL’de 11-4’lük bir rekorla 2. sırada yer alan takım. Takımın 33 puanı var, ancak bu diğer üç çiftle berabere kaldı. Ancak, onları daha üst sıralarda sıralayan en iyi rekora sahipler.

3. GEN. G

GEN. G, şu anda LCK’da yarışan Güney Koreli profesyonel bir League of Legends takımıdır. 15-3 ve 45 sayılık bir rekorla paketin çok önündeler. Arkalarındaki bir sonraki takım sadece 33 puanla Damwon Gaming. Bununla birlikte, T1 LCK’da 1 numaralı noktayı tutar.

2. Zafer Beşli

Victory Five, şu anda LPL’de yarışan Çinli profesyonel bir League of Legends takımıdır. Şu anda LPL İlkbahar 2022’de 39 sayı ve 13-2’lik bir rekorla en iyi takım. Victory Five şimdi galibiyet serisine girdi ve son zaferleri Rogue Warriors’a karşı oldu.

1. T1

T1, şu anda LCK’da yarışan Güney Koreli profesyonel bir League of Legends takımıdır. Şimdi bu yazıda 18-0’lık bir rekorla yenilmediler. Bu onların sırtına büyük bir hedef koydu. Yenilmez olmak, diğer takımları sizi devirmeye çalışmak için motive eder. Bu yüzden T1’e en üst sırayı verdik; şu anda durdurulabilecek gibi görünmüyor.

Son

Şimdilik bu kadar. Bu sıralamalar her hafta değişebilir. Ligler playofflarına başlarken ve takımlar elenirken bazı üzüntüler olması kaçınılmazdır. Ancak şimdilik, T1 en iyi köpek gibi görünüyor, ancak Gen.G de 15-3’lük bir rekorla iyi görünüyor. Riot Game’in bundan sonra bazı şampiyonları kızdıracağını mı yoksa sinirlendireceğini düşünüyor musunuz? Öyleyse,  değişiklikleri önceden test etmek için bir PBE hesabına sahip olmaya hazır olun.

 

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın