Halı Yıkama Hizmeti

Halı Yıkama Hizmeti
Halı Yıkama Hizmeti

Halılarımız evimizin ve iş yerimizin zemininde olması gereken sağlıklı ve dekoratif eşyalardır. Zemini kaplaması nedeniyle en çok kirlenen eşya da halılardır. Halıların düzenli bir şekilde temizlenmemesi durumunda kir tabana işler ve kirli gibi gözükür. Bu sorunun tam anlamı ile çözülebilmesi için özel halı yıkama hizmeti en iyi çözüm seçeneğidir.

Güncel yöntemlerin önemli olduğu günümüz temizlik dünyasında fabrikasyon yöntemi ile yıkama önemlidir. Yüzeysel silme işlemlerinin yeterli gelmediği bu kategoride özellikle ilmik sayısı fazla olan halıların özel makinelerde yıkanması gerekiyor. Sık ilmikli halıların yüzeysel silme işlemleri yeterli sonuç vermez. Halının dibine inen kir olduğu gibi görünür. Bu gibi durumlarda özel makinelerde temizlik yapan firmalar derinlemesine hijyenik temizlik sunar.

Halı Yıkama Ekibi

Temizleme işleminde ilk aşamada halı yıkama fabrika elemanları halılarınızı yerinden alıyor. Etiketleme, adres ve iletişim bilgilerini alma işlemi sonrasında elemanlar halılarınızın teslimat tarihini belirliyor. Fabrika yolunu tutan servis elemanları yükü fabrikaya indiriyor. Fabrika elemanları öncelikle yıkama bölümünde halılarınızı yıkıyor.

Buradaki makinelerin yıkama kapasitesi maksimum seviyededir ve etkili yıkama özelliğine sahiptir. Temizlik maddesi tercihi halının yapısal özelliğine uygun şekilde gerçekleşiyor. Polyester halılar için farklı, yün halılar için farklı temizlik maddesi tercih ediliyor. Antika özelliğine sahip ürünler için özel halı yıkama yöntemi uygulanmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları

Yıkama işleminin ardından kurutma aşamasına geçiliyor. Kurutma makineleri kısa sürede kurutuyor. Çıkmayan lekeler için de özel temizlik yöntemi uygulanıyor. Lekelerin çıkıp çıkmayacağını uzman servis elemanları tahmin edebiliyor. Eski güneşte kurutma yöntemleri günümüzde özel makinelere yerini bıraktı. Bu özel kurutma yöntemi sayesinde halılar birkaç gün içinde teslim ediliyor. Profesyonel yöntemlerle halıların yıkanması ‘profesyonel halı yıkama servisi’ ile mümkündür.

Mamak Halı Yıkama

Kurutulan halılar tekrar etiketleniyor ve servis aracına yükleniyor. Servis aracı adrese göre özel bir güzergah belirliyor ve gelmeden önce adrese telefon açıyor. Bu işlemin ardından halılar söz verildiği tarih ve saatte teslim ediliyor. Teslimatta her hangi bir aksaklık çıkarsa servis ekipleri durumu müşteriye bildiriyor. Müşteri müsait olduğu zaman zarfında halıları teslim alıyor.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*