Next Level AVM’de Hijyen Timleri İş Başında

Next Level Alışveriş Merkezi “hijyen timleri” ile ziyaretçilerine güvenli ve konforlu alışveriş ortamı sunuyor
Ankara’nın hijyen ve güvenlik açısından örnek gösterilen alışveriş merkezi Next Level Alışveriş Merkezi’nde yeni normalleşme sürecine hazırlıklar çok önceden başlatılarak tüm tedbirlerin en üst seviyede alınması sağlandı. Yüzde yüz temiz hava uygulaması yanında güvenli alışveriş için hijyen timleri de aralıksız görev yapıyor.
Tüm dünyada yaşanan pandemi ile hizmetlerini sınırlayan alışveriş merkezi, yeni normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte çok sayıda mağaza ve markalarıyla ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını güvenli ve konforlu bir ortamda karşılıyor.

Tedbirler üst düzeyde

Alışveriş merkezi yönetimince verilen bilgiye göre çalışan ve ziyaretçilerin hijyen güvenliği ve rahatça alışveriş yapabilecekleri konfora ulaştırmak için hazırlanan yol haritası çerçevesinde şu tedbirlere öncelik verildi:
“1 Haziran itibariyle ülkemizde yeni normal hayata geçildi. Bu süreçte ziyaretçilerimizi evlerinde oldukları kadar temiz ve güvenli bir şekilde ağırlamak için sağlık dostu ürünlerle merkezimizi dezenfekte ediyoruz. Bu dönemi de en iyi şekilde geçirmek ve hem çalışanlarımız hem de ziyaretçilerimiz için sağlıklı, güvenli ve konforlu bir ortam hazırlayabilmek için tüm tedbirlerimizi en üst seviyede almış bulunuyoruz. Bu tedbirler kapsamında ziyaretçi girişleri, personel girişleri, mal kabul girişlerine yönelik uygulamalarla maksimum önlem sağlanmıştır. Ortak alanlarda sosyal mesafe kuralı ile hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam etmekle birlikte dinlenme alanlarında da sosyal mesafe uyarıları ve hijyen önlemleri en üst düzeyde sürdürülmektedir.”

En küçük noktalar dahi temizleniyor

24 saat çalışan havalandırmalar ile yüzde yüz temiz hava sağlanan alışveriş merkezinde içeri girişler vücut ısısı kontrolü sonrası gerçekleştirilerek maskesiz giriş yapılamıyor, içeride de maske takma zorunluluğu bulunuyor. Artırılan genel hijyen çalışmaları kapsamında genel alanlar, asansör, yürüyen merdivenler, metal eşya sehpaları, X-ray cihazları aralıksız olarak dezenfekte edilerek en küçük noktalar dahi temizleniyor. Tuvaletler çok sık aralıklarla dezenfekte edilmesi yanında temassız kullanım için düzenleme yapılarak, sensorlu uygulamalar ile tek kullanımlık havlu kullanımı ile maksimum hijyen sağlanıyor.

Çok sayıda marka yeniden kapılarını açtı

2 metre sosyal mesafe kuralını uygulayan ve hijyen timlerinin sürekli görev yaptığı Next Level alışveriş merkezinde çok sayıda marka ve mağaza ziyaretçilerin ihtiyaçlarını rahat ve güvenli bir ortamda karşılamaya başladı. Bunlardan bazıları ise Big Chef’s, Timboo, Godiva, Gürgençler, Sport Works, B&GStore, Sele, Özsüt, Ramsey, Watsons, Toyzz Shop, Notebook, D&R, Societa, Sunglass Hut, LCW, Under Armour, Intımissimi, İpekyol, Penti, Starbucks, Yargıcı, YvesRosher, Paris Kuaför, Utopian, Vetrina, BorisDiamond, Piedra, Locitane, Uğurlu, Bej, Pandora, Sevil, Network, Deriden, Diesel, Nautica, Lacoste, Victoria’sSecret, Simit Sarayı, Rolex, Rue, Guess, Samsung, Dila Sima, Göz Grup, MudoConcept, ADL, GloriaJenas, Ekstrem Mini PartyStore, Macro Center, Tobacco Shop, Eczane, Setur, Lostra, Ada Terzi, Kuru Temizleme, GSM Park, Mecass Çiçekçilik, Hacıbaba Kuruyemiş, Ziraat Sanat, Burger King…

Hibya Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*