TCDD Şikayet İletişim Hattı

TCDD iletişim hattını arayarak tren saatleri, tren bileti ve bilet değişikliği gibi tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Trenlerle ilgili olarak TCDD telefon numarasını arayabilir ve Ücretsiz TCDD Müşteri hizmetleri temsilcisi ile bir çok işlemi istediğiniz an yapabilirsiniz.

Tren Bileti İletişim Hattı

TCDD Taşımacılık tren bileti iletişim hattı : 444 8 233 (444 TCDD) TCDD’nin bağlı ortaklığı TCDD Taşımacılık A.Ş. Demiryollarının Serbestleşmesi Kanunu sonrasında kurulmuş olup TCDD hatlarında yolcu ve yük trenlerini işletmek üzere kuruldu. Kurulduğu günden bu yana yolcu ve yük taşımacılığında demiryolu payının artırılması için yoğun çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul, Eskişehir, Ankara ve Konya Yüksek Hızlı Tren seferleri alınan yeni setlerle her geçen gün artmaktadır.

tren bileti telefon numarasi tcdd iletisim hatti
tren bileti telefon numarasi tcdd iletisim hatti

TCDD MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Konvansiyonel hatlarda da her geçen gün yolcu sayısını artıran TCDD Taşımacılık Bölgesel trenlerinde de yoğun yolcu ilgisi ile karşılaşmaktadır. Adana-Mersin, İzmir-Denizli, İzmir-Ödemiş, Karabük-Zonguldak hatları en fazla yolcu taşımacılığının yapıldığı hatlardır.  TCDD Telefon numarası 444 8 233 olup bu hattan trenlerle ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.
Yük taşımacılığında da yeni kurulan Lojistik merkezler, Organize Sanayi Bölgeleri ile yapılan İltisak (bağlantı) hatları ve Bakü-Tiflis-Kars demiryolu projesinin hayata geçmesi ile ülkemizin demiryolu taşımacılığında hak ettiği konuma gelmesi için yoğun çaba sarf edilmektedir.
TCDD İLETİŞİM TELEFON TCDD Taşımacılık A.Ş.’nin internet sitesinde Yüksek Hızlı Tren Saatlerini öğrenebileceğiniz gibi Anahat trenleri ve bölgesel trenlerin güzergahlarını Gar ve istasyonlardan hareket saatlerini öğrenebilirsiniz.  TCDD Telefon numarası 444 8 233 olup bu hattan trenlerle ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

TCDD WhatsApp Hattı

TCDD tarafından oluşturulan 0507 321 82 33 WhatsApp hattına yollanan mesajlara anında cevap veriliyor ve halkın kurumla olan şikayetlerine ve önerilerine anında cevap bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*