Turizm Sezonu Açılınca Nereye Gitmeli?

Tatilküpü
Tatilküpü

Evde oturmaktan sıkılanlar için turizm sezonunun açılışı güzel seçenekleri beraberinde getiriyor. İçinde olduğumuz kış döneminin sonlarına yaklaştıkça hepimizin aklında acaba bu yıl nereye gitsek? sorusu beliriyor.

Tüm gezginlerimize hitap edebilecek yüzlerce farklı tur seçeneğini sizler için bir araya getirdik. Türkiye’nin 81 ilinden kalkış garantisi sağladık. Bu sayede hangi şehirde olursanız olun kapsamlı turlar sizleri bekliyor olacak. İsterseniz Ankara kalkışlı turlar, isterseniz Bursa kalkışlı. Ya da Doğu Anadolu illerimizden birinde mi ikamet ediyorsunuz? Merak etmeyin sizler için bir çok uçaklı seçeneğimiz de bulunuyor. Peki bu seçenekler arasında neler var birlikte inceleyelim;

  • Günübirlik Turlar
  • Konaklamalı Turlar
  • Haftasonu Turları
  • Karadeniz Turları
  • Gap Turları
  • Ege Turları
  • Akdeniz Turları
  • Doğu Anadolu Turları

Tatil Küpü günübirlik tur seçenekleri Ankara ve İstanbul’a sunuluyor. Ülkemizin yaklaşık dörtte biri bu illerde ikamet ediyor. Bu nedenle bu günlük gezi programları sadece bu şehirlere sunulmuş. Fakat konaklamalı turlar 81 ile hitap ediyor. Ege’de ikamet eden gezgine Karadeniz ve Güneydoğu sunulurken, Doğu Anadolu bölgesinde ikamet eden misafirlere ise Ege, Akdeniz ve Karadeniz seçenekleri sağlanıyor. Üstelik tüm seçenekler 12 taksitte ödeme avantajı ile satışa sunuluyor.

Yılın en çok tercih edilen turu her zaman olduğu gibi Karadeniz turları oluyor. Baharın gelişi ile başlayan bu organizasyonlar her hafta otobüsler ile sağlanıyor. Uçaklı tura katılmanıza da imkan sağlanıyor. Karadeniz turlarını Akdeniz ve Ege turları takip ediyor. Tatil tadında geçen bu turlar uzak bölgelere uçaklı olarak sunulurken Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa gibi illere otobüslü olarak sunulmuş.

Ülkemizin hangi köşesi sizlere daha çekici geliyorsa biz oradayız. Profesyonel ellerin hazırladığı tur programları ile muhteşem destinasyonlar keşfetmenin tam zamanı. Üstelik bu yıl rezervasyon yapmak için ödeme yapmanız da gerekmiyor. Ödeme yapmadan erken rezervasyon fiyatını sabitleyebilir, hayatınızı renklendirebilirsiniz.

Tıklayın Fırsatları Yakalayın!

Tatil Küpü

İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın