TCDD Taşımacılık 184 İşçi Alımı Sözlü Sınav Sonuçları

TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğüne bağlı işyerlerine alınacak 184 işçi için yapılan Sözlü Sınavların Sonuçları için TIKLAYINIZ.
Kazanan adaylar aşağıdaki evrakları, işyerlerinin bağlı olduğu Bölge Müdürlüğünün Personel ve Mali İşler Servis Müdürlüklerine 28.09.2020-09.10.2020 tarihleri arasında teslim edeceklerdir. Adaylar evrak teslimi sonrası işbaşı yapacaklardır.

GEREKLİ EVRAK

1- 2 Adet diploma sureti veya Geçici Mezuniyet Belgesi (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)
3- 2 Adet Nüfus Cüzdan Sureti/Fotokopisi (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)
4- 2 Adet Askerlik Belgesi (e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden veya askerlik şubesinden alınabilir.)
5- TC Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Kaydı (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden alınacak. Adli sicil kaydı olanlar her sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararını getireceklerdir.)
6- 6 adet fotoğraf (vesikalık)
7- KPSS Sonuç Belgesi
8- Varsa Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun uygulanması açısından, herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna tabi olarak geçen hizmet cetveli.
9- Devlet Hastaneleri veya Resmi üniversite Hastanelerinden alınacak “Sağlık Kurul Raporu”. (Sağlık durumunun çalışmasına engel olmadığına dair ibare olmalıdır.)
Evrak teslimi yapılacak işyerleri için TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın